Materiály

Materiály

ze kterých vyrábíme a které prodáváme

materialy-750x500

Představujeme Vám kvalitní technické tkaniny s výbornými užitkovými vlastnostmi. Z těchto tkanin vyrábíme v rámci naší zakázkové sériové výroby a také je prodáváme v rámci naší velkoobchodní činnosti.

KORTEXIN

Jedná se o 100% polyester s nánosem čistého nerecyklovaného PVC na rubové straně. Kortexin se vyznačuje svou špičkovou kvalitou, výbornými vlastnostmi a užitnými parametry. V nabídce máme více druhů Kortexinu, které se liší gramáží – 240 až 420 g/m2. Z lícové strany je Kortexin opatřen vodoodpudivou úpravou (W/R). V nabídce máme mnoho barevných odstínů.

KORTEXIN je již od roku 1999 u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 232740 registrovaná ochranná známka, jejímž majitelem je naše společnost KINETIC s.r.o.

KORTEXIN je laminovaná textilie, kterou si naše společnost nechává vyrábět na zakázku a u níž Vám garantujeme nejen složení, ale i pevnostní a jiné fyzikální vlastnosti (viz laboratorní zkoušky). Například u KORTEXINU 600 s PVC se jedná o 100% polyesterovou tkaninu s minimálním počtem 64 vláken do jednoho palce, průřezem vlákna 600 x 600 (útek x osnova), která je za tepla laminovaná čistým PVC (PVC bez příměsí recyklátu).

Za dvacet let jsme naše zákazníky přesvědčili o vysoké kvalitě, kterou jim pod značkou KORTEXIN prodáváme. Bohužel se v posledních letech na trhu objevily firmy, které se snaží naší ochranné značky zneužít. Proto pokud budete mít u prodejce nabízejícího Vám KORTEXIN pochybnosti, neváhejte nás prosím kontaktovat.

ALTAJN

Jedná se o 100% polyesterovou tkaninu (PES) s nánosem na rubové straně (PU1, PU2, PVC, měkčené PVC). Nánosové materiály zajistí všem výrobkům z tohoto materiálu špičkové užitné vlastnosti a nevšední design. V nabídce máme více druhů Altajnu, které se liší gramáží – 72 až 420 g/m2. Z lícové strany jsou některé druhy opatřeny vodoodpudivou úpravou (W/R). V nabídce máme mnoho barevných odstínů. Altajn je materiál zaměřený na dobrý poměr kvality a ceny, pokud chcete špičkovou kvalitu a nerecyklovaný PVC nános, zvolte Kortexin.

Tkanina pro sublimaci

100% polyesterová tkanina (PES) z rubové strany nánosovaná polyuretanem PU1 či PU2. Tento materiál je vhodný pro sublimační tisk. Může být také opatřen vodoodpudivou úpravou.

Materiál má gramáž 200 až 300 g/m2.

Tkanina vhodná na sublimační tisk

TARTEXIN – plachtovina

Jedná se o 100% polyester s oboustranným zátěrem PVC. Tartexin je naší obchodní značkou a jsme jediným dovozcem tohoto materiálu. Tento materiál je vhodný pro svařování.

Materiál má gramáž 420 g/m2.

Materiál TARTEXIN - plachtovina

NYLON

Jedná se o 100% polyamidovou tkaninu (PAD) s nánosem. Nánosové materiály zajistí všem výrobkům z nylonu špičkové užitné parametry a nevšední design. V nabídce máme více druhů nylonu, které se liší gramáží (72 až 360 g/m2) a druhem nánosovaných materiálů – např. PVC, měkčené PVC, polyuretan (PU, PU1, PU2, PU3000), termoplastický polyuretan (TPU). Některé druhy nylonu jsou opatřeny vodoodpudivou úpravou (W/R). V nabídce máme mnoho barevných odstínů.

NEOPREN

Neoprenové plotny o tloušťce 2 až 4 mm s oboustrannou jersey textilní vrstvou ze 100% polyesteru. V nabídce máme také Neopren bez povrchové textilie a neopren vhodný k sublimačnímu potisku.

Materiál Neopren kinetic

Síťovina

Síťkový materiál ze 100% polyesteru s gramáží 72 g/m2.

Síťovina

Plsť technická

Vyrobena ze 100% polyesteru s tloušťkou 5 mm a gramáží 910 g/m2.

Plsť technická

Máte dotaz nebo jste nenašli co potřebujete?

Ozvěte se nám, společně všechny Vaše dotazy a požadavky vyřešíme

+420 582 365 770

pevná linka

+420 739 031 103

GSM brána (nepřijímá SMS)

kinetic@kinetic.cz

emailová adresa

Poptejte naše služby

    kompletní zakázková výrobařezání dílcůvelkoobchod technických tkaninvelkoobchod komponentprodej vlastních výrobkůjiné služby