Řezání dílců

Řezání dílců

rychle, přesně, bez zbytečného odpadu

Nařežeme Vám…

Kromě komplexní zakázkové sériové výroby a velkoobchodního prodeje textilií nabízíme také řezání plošných materiálů pomocí našeho moderního, přesného a rychlého cutteru.

Dodáme Vám hotové nařezané dílce přesně podle Vašich požadavků. Potřebujeme k tomu pouze papírové šablony a zbytek již zajistíme my. Nařezat Vám můžeme materiál zakoupený v našem velkoobchodě, ale také Váš vlastní plošný materiál.

Ozvěte se nám a rádi Vám představíme náš cutter a jeho velké přednosti osobně.

rezani-dilcu-kinetic
Řezání dílců moderním cutterem - Kinetic.cz

Jen samé výhody

Nechte si nařezat dílce pro svou textilní výrobu u nás. Získáte tím mnoho výhod. Ušetříte si mnoho starostí.

Přesnost

Nařezané dílce mají dokonalou přesnost včetně možnosti přesného umístění značek a bodců.

Úspora

Nařezáním dílců u nás ušetříte Vaše manipulační náklady, náklady na pracovníky i náklady na pořízení, údržbu a provoz manipulační techniky.

Bez odpadu

Zbavíte se nákladů na likvidaci odpadu vznikajícího při manipulaci i dalších starostí.

Rychlost

Nečekáte s manipulací materiálu až na dodávku metráže, přijdou Vám rovnou hotové dílce a Vy můžete ihned vyrábět. Máme krátké dodací lhůty.

Na čem řežeme?

V naší dílně v Držovicích u Prostějova máme moderní, přesný a výkonný cutter GERBER PARAGON LX. Tento stroj americké výroby je vyhlášený svou přesností a rychlostí řezání. A je to opravdový silák, zvládne nařezat materiály i s tloušťkou více než 2 centimetry. Díky inteligentnímu softwaru navíc snadno přeneseme Vaše papírové šablony do elektronické podoby a zajistíme optimální rozmístění dílců pro maximální využití materiálu s minimem odpadu.

Ozvěte se nám ještě dnes

a nechejte si u nás přesně a rychle nařezat Váš materiál

+420 582 365 770

pevná linka

+420 739 031 103

GSM brána (nepřijímá SMS)

kinetic@kinetic.cz

emailová adresa

Poptejte naše služby

    kompletní zakázková výrobařezání dílcůvelkoobchod technických tkaninvelkoobchod komponentprodej vlastních výrobkůjiné služby