Prodej vlastních výrobků

Prodej vlastních výrobků

vyrábíme také pod vlastní značkou Kinetic

Vyrábíme také pod vlastní značkou Kinetic. V rámci našich vlastních produktů se zaměřujeme na rybáře, nimrody a další milovníky přírody a outdooru. V sortimentu značky Kinetic tak aktuálně najdete rybářské batohy (vhodné nejen pro rybáře), obaly na rybářské pruty, rybářské podložky, obaly na kulovnice či jiné zbraně.

Předností našich výrobků je jejich prvotřídní kvalita materiálu i zpracování a vysoká praktičnost. Obě tyto přednosti má odzkoušeno již mnoho našich spokojených zákazníků, s nimiž naše výrobky již zažily mnoho úlovků a dobrodružství. Naše produkty jsou kompletně vyráběny v České republice a jejich záruku jsme prodloužili na 3 roky.

Celý sortiment našeho rybářského, mysliveckého a outdoorového vybavení si můžete pohodlně prohlédnout a objednat přes náš e-shop Shop.Kinetic.cz. Nebo se nám ozvěte na níže uvedené kontakty, rádi s Vámi probereme přednosti našich výrobků a doporučíme Vám ten nejvhodnější pro Vás. Nebo se můžeme dohodnout na obchodní spolupráci v rámci dalšího prodeje našich výrobků.

Ozvěte se nám ještě dnes

a kupte naše kvalitní výrobky. Nebo je rovnou začněte prodávat svým zákazníkům...

+420 582 365 770

pevná linka

+420 739 031 103

GSM brána (nepřijímá SMS)

kinetic@kinetic.cz

emailová adresa

Poptejte naše zboží či služby

    kompletní zakázková výrobařezání dílcůvelkoobchod technických tkaninvelkoobchod komponentprodej vlastních výrobkůjiné služby